דלג לתפריט ראשי(מקש קיצור 1) דלג לתוכן(מקש קיצור 2) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 3)דלג למפת אתר (מקש קיצור 4)
אישה בהריון

סקס בהריון

אצל חלק מהנשים מדובר בדבר והיפוכו. אצל אחרות מדובר דווקא בחגיגת הורמונים המביאה לעלייה בתדירות קיום היחסים. ההיריון הוא תקופה בה האישה לובשת צורה שונה לחלוטין. היא חייבת אישור מצד בעלה כי היא עדיין מושכת. גם בן הזוג זקוק לאותות של חיבה ולאישור שאשתו ההרה מתעניינת בו ולא רק בתינוק שברחמה.

יחסי מין בהריון – הרבה יותר מחשק ותנוחות

מספרת שירי על תקופת הריונה: "בזמן ההיריון הייתי מאוד להוטה ליחסי מין. כל הזמן חשבתי רק על זה, והרגשתי שוב בת 17 ! ההורמונים השתוללו אצלי והרגשתי מאוד נחשקת וזוהרת. בעלי, מן הסתם, היה מאוד מרוצה, אם כי שאל לעיתים קרובות אם אין אנו מגזימים בתדירות היחסים. אך רופא הנשים שלי הרגיע אותנו כי אין חשש, מכיוון שאיני נמנית עם אף "קבוצת סיכון".

מלבד קיום יחסי מין, הרגשתי מאוד מחוברת לגופי, וחשתי מלאת אנרגיה. ההיריון היה תקופה של חיבור לנשיות שלי, לפוריות שלי. חשתי חיונית ונשית מתמיד, והדבר תרם לחשק המיני שלי שעלה פלאים, בכך אני משוכנעת.

הסקס שקיימתי עם בעלי בזמן ההיריון תרם נפלאות לזוגיות שלנו וקרב אותנו זה לזו יותר מאשר אי פעם. הלכנו שלובי יד ביד, הרבינו לצאת ולבלות, צחקנו המון וחשנו שאנו ממצים כל רגע לפני בואו של הנסיך שלנו. הסקס היה מן תמצות של תקופת הזוגיות שלנו בתור בני זוג ללא ילדים. נכון שגם לאחר הלידה ציפינו להמשיך ולקיים יחסים, ככל זוג נשוי, אך הדינאמיקה השתנתה, כפי שצפינו. בכל מקרה, קיבלנו את הסיטואציה החדשה בהמון אהבה."

מעוניינת במידע נוסף על שבוע 35 להריון ? ניתן לקבל פרטים נוספים על שבועות ההריון השונים במאמרי האתר.

גבר מנשק בטן הריונית
{**}