דלג לתפריט ראשי(מקש קיצור 1) דלג לתוכן(מקש קיצור 2) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 3)דלג למפת אתר (מקש קיצור 4)
אישה בהריון

ספרים מומלצים להריון ולידה ב`

בזמן שבוע 32 להריון ובזמן ההריון בכלל חשוב לדעת על ספרים מומלצים להריון ולידה. למידע ופרטים נוספים על שבועות הריון היכנסו לאתר מטרנה/

ספרים מומלצים להריון ולידה ב' – פסיכולוגיה וחינוך 

לטובת כל ההורים שבדרך המעוניינים להעמיק את הידע ולהיחשף למידע איכותי בנושא גידול ילדים. להלן מספר המלצות על ספרים בנושאי פסיכולוגיה וחינוך.

דיאלוג עם ילדים/ד"ר עדנה כצנלסון.

מדריך מקיף ועדכני המקיף את חיי הילד מהלידה עד ההתבגרות ומציע אפשרויות מגוונות לפירוש הקשר איתו, להבנתו ולתגובה אליו. הספר מתאר שלל מצבים הלקוחים מחיי היומיום ומהספרות. הוא מנסה לכוון את הקשב של המבוגרים לצרכים של הילד, לרצונותיו, לתהיותיו ופחדיו, למן הקימה בבוקר, ההליכה לגן ולבית הספר, הבילוי בשעות הפנאי, הקשר המשפחתי ועד הפרידה בלילה.

ד"ר עדנה כצנלסון היא פסיכולוגית קלינית, חינוכית והתפתחותית, מרצה בחוג לפסיכולוגיה ובחוג למדעי ההתנהגות בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, ובמכללת סמינר הקיבוצים בתל אביב.

הורים טובים מדי/ אורלי-פוקס שבתאי ד"ר שלומית בלנק.

מה הם גבולות וכיצד מציבים אותם? ומה קורה כשלא מציבים אותם? הספר חושף את המסרים הכפולים של החברה, שיש בה משום בלבול של ההורים ו"סירוס" סמכותם.

אמהות חושבות/ עורכות קמיל פרי וקייט מוזס.

אוסף פרובוקטיבי של סיפורים שונים שמאתגר ומשנה את חשיבתנו על אימהות היום.

"הסיפורים לא נכתבו על ידי אמהות נורמאליות ואינם על אמהות נורמאליות... בנקודה כלשהי הבנו, שנורמאלי הוא אידאל שסוגדים לו, אך הוא איננו קיים. מה שקיים במציאות הוא אימהות שחושבות, מרגישות ואוהבות, שעושות כמיטב יכולתן, שנאבקות, שצוחקות יותר ממה ששיערו, וצועקות, ולומדות..."

שיקום הסמכות ההורית/ חיים עומר.

ד"ר חיים עומר מציג בספרו המצליח היבטים רבים של הנוכחות ההורית, העקרונות המנחים למציאת שביל הזהב המשלב אהבה עם סמכותיות.

מעוניינת במידע נוסף על שבוע 32 להריון ? ניתן לקבל פרטים נוספים על שבועות ההריון השונים במאמרי האתר.

 

אישה קוראת ספר
{**}