דלג לתפריט ראשי(מקש קיצור 1) דלג לתוכן(מקש קיצור 2) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 3)דלג למפת אתר (מקש קיצור 4)
חלב אם הוא המזון המושלם לתינוק. אם ותינוקה מחובקים
רכיב הזהב של אמא HMO
נגישות

נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

חברת מטרנה פועלת להנגשת מכלול שירותיה ומתקניה בהתאם לחוק שוויון לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח - 1998 ותקנות הנגישות השונות.
ניתן לקבל התאמות בכל שירותי מטרנה, כולל:

  • מוקדי שירות לקוחות –  באמצעות הנגשת מידע (בכתב ובעל פה), דרכי התקשרות עם המוקדים, הנגשת נתבי השיחות, השיחות ועוד.
  • אתרי אינטרנט – באמצעות הנגשת האתר.
  • משרדי החברה- באמצעות התאמות בשילוט, בריהוט ועוד.

הצהרת נגישות אתר אינטרנט

חברת מטרנה מייחסת חשיבות עליונה להתאמת אתר האינטרנט לגולשים  עם מוגבלויות פיזיות, חושיות או קוגניטיביות, ולכן פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 “קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” והנגישה את התכנים באתר לרמת נגישות AA. תקן זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי שעוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

אמצעי הנגישות באתר:

  • התאמה לדפדפנים – האתר נתמך ע”י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.
  • הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע”י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl”” ו “+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl”” ו “-” (קונטרול ומינוס).
  • הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
  • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות - אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר, האתר נבדק בתוכנת קרא מסך NVDA.

נתקלתם בקושי?

אתר מטרנה ממשיך להתעדכן באופן שוטף, ולכן על אף מאמצנו הרבים להנגשת האתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הדורשים מאמצי הנגשה נוספים.
רכזת הנגישות בארגון היא הגב' שירי פרמן, אליה ניתן לפנות בכל נושא הקשור לקבלת התאמות ונגישות בשירותי קבוצת אסם נסטלה ובאתרי האינטרנט של החברה. מייל: shiri.peremen_yaron@il.nestle.com טלפון: 03-7205403

המרכז לייעוץ תזונתי של מטרנה הנגיש את שירותיו עבור אנשים עם מוגבלות.
במידה ואתם זקוקים להתאמה כלשהי על מנת לקבל שירות מותאם במרכז לייעוץ תזונתי, אנא ידעו אותנו בתחילת השיחה.
במידה ועל רקע מוגבלות, ההתאמה המבוקשת היא לקבל מענה בכתב, נשמח לספק מענה מהיר בכתובת המייל Sherutmaterna@materna.co.il בין השעות: א-ה 8:00-17:00.

 

הצהרת נגישות זאת עודכנה ביום: 22/04/2018